Tréninková maska Phantom 2.0 s filtrem


3 190 Kč

Tento výjimečný produkt Tréninková maska Phantom 2.0 s filtrem od kvalitní značky Phantom snadno můžete sehnat u nás teď ve výprodejové akci! Nabídky od 3 190 Kč

Popis produktu

Phantom Tréninková maska s filtrem

Skvělá treninková pomůcka která Vám pomůže k větší výdrži, rychlosti a celkově lepšímu výkonu. Phantom tréninková maska je vybavena filtrem, který Vám umožňuje nastavit úrovně obtížnosti snadno během cvičení bez sundání masky. Filtr má úrovně, od začátečníků až po extrémní, takže můžete průběžně korigovat svůj výkon.
Materiál: PHANTOM tréninková maska je vyrobena z plastového nylonu, který neuvěřitelně pružný, ale zároveň je také flexibilní. Pro tělo masky, ale budeme používat lékařského silikonu, protože je absolutně hygienická a antialergenní.
Phantom Training maska ​​se skládá z high-tech materiálů složený ze dvou látek, které jsou kombinované ultralehké, pohodlné a úžasně pružné! Kromě toho je pouzdro prodyšné a pohlcuje pot. Komfort při nošení během tréninku.

Novinka filtr GKD:- možnost použít ve starších typech tréninkové masky (s filtrem PRS). Namísto PRS (řízení odporu). Takže si můžete vybrat, zda chcete pro svůj trénink použít filtr nebo řízení odporu.Unikátní filtrační materiál umožňuje filtrování Ø 88,9% všech částic do velikosti 2 μm, jako jsou pylové nebo kapalné částice.Díky zvláštnímu uspořádání vícevrstvého filtrování je dýchací odpor velmi nízký a dýchání je stěží omezené. Tréninkovou masku s filtrem můžete používat bez omezení při cvičení. Filtr lze po tréninku umýt.Vysoce kvalitní filtr z nerezové oceli Teplotně odolný Filtry Ø 88,9 % všech aerosolů do velikosti 2 μm Filtry Ø 88,9 % veškerého pylu do velikosti 2 μm Jednoduše nahraďte původní PRS filtrem GKD Kompatibilní se všemi originálními tréninkovými maskami Phantom Vyvinuto společností GKD – Vyrobeno v NěmeckuBalení: Tréninková maska vč. PRS + FiltrDýchací odpor GKD filtru odpovídá úrovni 1-2 vašeho původního PRS (Phantom Regulation System).

Výhody: 1. Trénujete Vaše dýchací svaly a zvýšíte sportovní výkon.

2. Změníte úroveň odporu během cvičení bez sundání masky.

3. Ergonomické pouzdro zajišťuje vynikající přilnavost a zabraňuje uklouznutí.

4. Prvotřídní materiály, jako jsou lékařské silikonu a odolného nylonu


PHANTOM